GMT Plastifitseeruv KortsudevastaneMask, Pärl ja Kuld

Aliis testib: GMT Antiwrinkle Mask, Pearl & Gold

 

Enda teises postituses tahaksin peatuda näo maskitamisel ning anda edasi appi-mul-pole-sõnu-kui-hea-üks-mask-olla-võib kogemuse!

  loe lisaks...

26-06-2018 21:56
Toode: GMT Antiwrinkle Mask, Pearl & Gold
20-06-2018 12:44
Toode: GMT Face Natura Concept Moist & Clean Foam

Parim huulepulk maailmas - Aden Liquid Lipstick, Vedel Kauakestev Huulepulk

Malluka postitus:

Mis siis, et üks usin lugeja iga jumala kord mulle mainib, et ma punaste huultega näen välja nagu Galojani kaksikõde ja et ma peaks oma mordaga ikka oma silmi rõhutama, mitte JUBEDAT suud, siis sellegipoolest ma arrrrr-rrrmastan punast huulepulka ja no ma olen neid proovinud vist vähemalt 20 erinevat, aga minu lemmik on kõikumatul positsioonil.

Jah, see ei tule teile vist uudisena, sest ma olen omast arust mitu korda ka seda firmat kiitnud, aga ma ei suuda lõpetada. ADEN on lihtsalt odav, kvaliteetne ja hea. Pole midagi muud öelda. Teised siin kiidavad Diori ja gutsimutchisid, mina aga garanteerin, et alla seitsme euroga saate te huulepulga, mis püsib peal VÄHEMALT viis tundi (isegi koos söömisega) ja ei kuivata liigselt huuli.

Pildilt on välja ununenud mu ustav Adeni lainer, aga üldiselt ongi need mu lemmikud neli Adeni toodet. Ehk siis mu kõige lemmikum punane toon 09 ja natukene tumedam ja lillakam toon nr 24.

09-06-2016 12:23
Toode: Aden Liquid Lipstick

Argaaniaõliga rikastatud kerge juuksesprei, RICH Pure Luxury Argan De-Frizz & Shine Mist

Millise tootega on siis tegu?

UV- ja kuumusekaitsega. Parabeenivaba.
See on argaaniaõliga rikastatud kerge juuksesprei säravate ja siledate juuste saavutamiseks. Imendub koheselt juukstesse, niisutab neid, annab ülimalt värske tunde, vähendab kahusust ning muudab juuksed pehmeks ja säravateks.

Tulemuseks on ülimalt säravad, siidpehmed ja tervete välimustega juuksed.

Hindeks annaks 5/5

Hinne on kõrge ja seda ka põhjusega, sest see on oma hinda väärt ning teeb väga head tööd juustega.
Enne selle toote kasutamist suhtusin Richi, kui kaubamärki, mis oli vähe ülehinnatud, kuid pean oma arvamused tagasi võtma, sest see toode tõestas Richi tugevaid külgi. Arvan, et selletõttu neil nii suur populaarsus ongi üle maailma.
 

09-06-2016 12:02
Toode: DeFrizzShineMist